Pension Macháček

Máme zde 6 čtyřlůžkových pokojů (s možností přistýlek), útulnou společenskou místnost s krbem, lávovým kamenem a krásným výhledem do krajiny. Stylovou kuchyni (myčka, ledničky, mrazničky, pečící trouba…), moderní sociální zařízení (společné), pro ubytované nabízíme možnost koupě sudového piva a malinovky či stolní fotbálek. 

+
Spokojených zákazníků
Let provozu
čtyřlůžkových pokojů

Perfektní lokalita

Ubytování je v blízkosti vleků. Penzion obklopují rozlehlé louky zajišťující klidnou rekreaci. Stravovat se lze v 1000m vzdáleném hotelu Říčky, kde je i wellness. V případě nedostatečné kapacity míst nabízíme k pronajmutí i naší chatu Apartmány u Potoka, ktera je vzdálená 50m.

Zimní pobyt
K hlavním sjezdovkám jezdí od penzionu skibus, který vás doveze až k lanovce. Zpět k penzionu pak sjedete na lyžích. (Jinak necelých 5 minut autem, 15 minut chůze.) Přímo v areálu penzionu můžete využívat vlastní lyžařský vlek. Provoz je pouze pro ubytované a je výborný pro děti na pekáčování. Otevřen je každý druhý den na hodinu.  Máme také venkovní koupací sud až pro 7 osob.

Letní pobyt
U penzionu je perfektní prostor pro posezení, grilování a zahradní párty, sportovní hřiště a bazén 3×7 m s terasou, který je ohřívaný tepelným čerpadlem s protiproudem. Děti ocení i dětský koutek a houpačky. 

Vybavení pensionu

Náš pension nabízí 6 čtyřlůžkových pokojů (s možností přistýlek). Z nichž 2 pokoje se nachází k podkroví. Dále dětskou postýlku, útulnou společenskou místnost s krbem, lávovým kamenem a krásným výhledem do krajiny. Stylovou kuchyni (5ti plotýnková induknční deska s dostatečným množstvím hodně velkých i malých hrnců, myčka, ledničky, mrazničky, pečící trouba…), dětskou jídelní židličku, moderní sociální zařízení (společné). Velká místnost, která slouží jako lyžárna a sušárna, kde je podlahové topení a vyhřívané tyče na oblečení. Pro ubytované nabízíme možnost koupě sudového piva a malinovky či stolní fotbálek.

Samozřejmostí je teplá voda, smart televize, wifi připojení na každém z pokojů. Pokoj č. 1, který většinou obývají vedoucí zájezdu 🙂 se skládá ze dvou pokojů a má vlastní WC s umyvadlem. Ostatní pokoje mají společné sociální zařízení. Velké parkoviště se nachází hned vedle pensionu. V ceně ubytování je i povlečení, utěrky, 3vrstvý toaletní papír Deluxe a tablety do myčky. Ručníky a přezůvky prosíme dovést vlastní, v případě zapomenutí půjčíme. Psi jsou u nás vítaní. 

Jak to u nás vypadá

Jak to u nás vypadá

ŘEKLI O NAŠEM PENSIONU

Kamil Veselý

Byli jsme v létě, pan majitel vyšel vstříc ve všem. Poslal nám i zapomenuté brýle. Příště pojedeme znovu!

Miloš Hubený

Naprosto vyjímečné ubytování. To si musí každý zažít sám. Super a vždy se sem rád vrátím.
 

Stanislav Řehák

Nově rekonstruovaná chata, dobré WiFi (jak ve společných prostorách, tak na pokojích), venkovní výřivka 👍
 

Ceník

CENÍK

Pronajímáme pouze celý Pension za 8000,- Kč za den.

V zimních měsících pronajímáme pouze celý týden. Víkend účtujeme 10000,- Kč na den.

Ceny včetně všech poplatků.

Pension je určen až pro 24 osob. 

Poplatek za psa je 100,- Kč za den, bez rozdílu velikosti.

Při ubytování dostanete slevu 20% na 3 a více  denní skipas ve skicentru Říčky.

Storno polatky

Zrušení ubytování 0 až 30 dnů před rezervovaným termínem ubytování je výše storno poplatku 100%!

Zrušení ubytování 31 až 60 dnů před rezervovaným termínem ubytování je výše storno poplatku 50%!

Zrušení ubytování 61 dnů a dříve před rezervovaným termínem ubytování je výše storno poplatku 0%!